Nebojte se daní.
Nechte to na nás...

ÚČETNICTVÍ, DANĚ, FINANCE, PODNIKOVÁ EKONOMIKA, MANAGEMENT, ŘÍZENÍ, FINANČNÍ AUDIT, FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ, FORENZNÍ ÚČETNICTVÍ, ANALÝZY, VNITŘNÍ PROCESY A ORGANIZACE, KALKULACE, ...

Odkaz

Naše služby

NAŠE SLUŽBY JSOU URČENY VŠEM. Podnikatelům, společnostem, fyzickým osobám.
ROZJELI JSTE SVÉ PODNIKÁNÍ NA MAXIMÁLNÍ VÝKON? - Nabízíme spektrum služeb, které Vám pomohou zajistit finanční budoucnost.

Odkaz

Máme 20 let zkušeností

S VÍCE NEŽ 20-ti LETY OVĚŘENÝCH ZKUŠENOSTÍ. Za tu dobu jsme měli možnost pracovat s velkými i drobnými klienty na celém území republiky. Každého vnímáme jako potenciální dlouhodobý vztah a jsme odhodlání poskytnout co nejvýhodnější služby podle Vašich potřeb.

Odkaz

Proč s námi
  • Společnost Portis Investment, s.r.o. vznikla za účelem poskytování široké škály poradenských služeb v oblasti účetnictví, ekonomiky, daní, financí, obchodních vztahů a souvisejících činností. 
  • Zakladatel společnosti má dlouholeté zkušenosti a praxi ve vedení a řízení kapitálových společnosti, malých i velkých, a to zejména na ekonomických pozicích. Již od roku 1990 postupně prošel od pozice řadového účetního po ekonomického ředitele. Právě tato historie je základem pro odborné poradenství, dovednosti a kvalifikovaná řešení s důrazem na její praktické využití při podnikání.
  • Teorie zůstane pouhou teorií, pokud nepřikročíme k činu – J.A. Komenský
    Portis Investment, s.r.o. se snaží být spolehlivým, úspěšným profesionálním pomocníkem při podnikání každému, kdo má o spolupráci zájem. Neposkytuje pouze standardní rady, ale své služby přizpůsobí specifickým podmínkám každé společnosti, či jednotlivého podnikatele. Podívejte se, co všechno Vám může společnost Portis Investment, s.r.o. nabídnout. Náklady vynaložené na naše poradenské služby mohou být nejenom investicí ke snížení Vašich finančních a časových nákladů, ale také novým impulsem pro Váš podnikatelský rozvoj a novou perspektivu. 
Články

Z rozhodnutí NSS 7 Afs 319/2015

10. 10. 2016

Máme tu jeden judikát NSS, který nelze jen tak přehlédnout, a který bych rozhodně nepodceňoval. Určitě stojí alespoň ...
číst celé

Návod k vyplnění kontrolního hlášení

01. 01. 2016

A je to tady!
Kontrolní hlášení na webu daňové správy.
Připravili jsme pro Vás stručný návod s jednoduc...
číst celé